Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+

Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
399 Kč

Příbor od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Tato krásná příborová souprava z kolekce Peter Rabbit s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Příbor je ideální na naučení správného stolování. Příbor je v krásném barevném designu s motivem králíčka Petra. 

V kouzelném světě děti zažijí s nebojácným králíčkem Petrem a jeho přáteli okouzlující eskapády a akcemi nabitá dobrodružství. Nebojte se a připojte se k odvážnému dobrodružství králíčka Petra a  jeho přátel.

 

Vlastnosti:

  • z kolekce Peter Rabbit
  • vhodné od 12m+
  • lze mýt v myčce
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • neobsahuje melamin
  • materiál: nerezová ocel a tvrdý plast
  • rozměr balení 11 x 19 x 2 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+Petit Jour Paris Peter Rabbit 3 cutlery set - Příbor od 12m+ Zobrazit všechny fotografie >