Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+

Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
399 Kč

Miska s přísavkou od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Misku s přísavkou z kolekce Noddy s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Miska je ideální pro batolata, která se učí jíst sama. Díky přísavce na spodku misky, už jídlo nebude vysypané všude po zemi. Je v krásném barevném designu s motivem Noddy. Noddy, malý taxikář ve žlutočerveném autíčku, zažívá velká dobrodružství se svými přáteli. Noddy je laskavý, upřímný a rád pomáhá všem svým přátelům ve městečku Toyland.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Noddy
  • miska s přísavkou
  • materiál: tvrdý plast
  • lze mýt v myčce
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • neobsahuje melamin
  • rozměr balení: 16 x 16 x 6,5 cm
  • rozměr: 16 x 5,5 cm

 

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

 

Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+Petit Jour Paris Noddy Bowl with suction pad - Miska s přísavkou od 6m+ Zobrazit všechny fotografie >