Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talíř

Petit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talíř

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

199 Kč

Krásné dětské dezertní talíře od francouzské umělkyně Nathalie Lete

Dezertní talíř s jasnými barvami a krásném designu si zamiluje každé dítko. Dezertní talíř je skvělý na předkrmy, koláče .... Je z nerozbitného tvrdého plastu a proto je ideální na naučení správného stolování u dětí.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Nathalie Lete
  • k dispozici několik variant
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • lze mýt v myčce
  • neobsahuje melamin
  • materiál: tvrdý plast
  • rozměr:  20 cm

 

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

Petit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talíř

Obrázky variant

Petit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talíř - ROBIN REDBREAST

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talířPetit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talířPetit Jour Paris Nathalie Lete Dessert plate - Dezertní talíř Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.