Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talíř

Petit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talíř

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

199 Kč

Dezertní talíře od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Dezertní talíř z kolekce Moomin si zamiluje každé dítko. Dezertní talíř je skvělý na předkrmy, koláče .... Talíře jsou v krásném černobílém designu s motivem  Moominpapa a Moominmama. Talíře jsou ideální na naučení správného stolování.

Rodina Moomin žije v nádherném údolí plné malých tvorů, stromů a květin. Vedou bohémský a bezstarostný život plný dobrodružství.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Moomin
  • k dispozici ve více motivech 
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • lze mýt v myčce
  • neobsahuje melamin
  • materiál: tvrdý plast
  • rozměr:  20 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

 

 

Petit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talíř

Obrázky variant

Petit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talíř - Dezertní talíř "Oh darling" šťastný Moomin-černobílá

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talířPetit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talířPetit Jour Paris Moomin White and Black Dessert plate - Dezertní talíř Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.