Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Petit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

299 Kč

Zástěra od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Zástěra  z kolekce Malý princ s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Zástěra z voskovaného plátna pro děti, které chtějí pomáhat v kuchyni.  Zástěra je v krásném barevném designu s motivem Malého prince.

S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima.

 

Vlastnosti:  

  • z kolekce Malý princ
  • nastavitelný kolem krku suchým zipem
  • materiál: bavlna potažená PVC
  • snadno se čistí mokrým hadříkem
  • voděodolné
  • bez BPA
  • barva: Pink
  • rozměr: 36 x 46 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Obrázky variant

Petit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření - Pink

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris Malý princ Waterproof PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.