Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídlo

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídlo

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
249 Kč

Podložka pod jídlo od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Podložka z kolekce Maisy Mouse s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Podložka je v krásném barevném designu s motivem myšky.

Maisy myš pomáhá dětem v každodenním životě. S kolekcí "Maisy Mouse" objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Maisy Mouse
  • vysoce odolný a přilnavý
  • materiál: tvrdý plast
  • lze mýt v myčce
  • neobsahuje melamin
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • rozměr: 23,5 x 14,5 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídlo

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídloPetit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídloPetit Jour Paris Maisy Mouse Pink Spreading plate - Podložka pod jídlo Zobrazit všechny fotografie >