Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+

Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
1 999 Kč

Pestrý a originální nápad na dárek k narozeninám.Tuto praktickou a nerozbitnou jídelní soupravu si všechny děti zamilují. Celé nádobí je z nerozbitného melaminu, ideální na naučení správného stolování. Sada je v krásném barevném designu s motivem myšky.  Maisy myš pomáhá dětem v každodením životě. S kolekcí "Maisy Mouse" objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 Jídelní sada obsahuje talíř, misku, protiskluzový hrneček, lžičku. 

 

- z kolekce Maisy Mouse

- dodává se v dárkovém balení

- od 0m+

- vhodné do myčky

- talíř s přísavkou 16 cm

- speciální plastová lžička 14 cm

- pohárek s uchy 9 x 8,5 cm

- omyvatelný bryndáček 31 cm

- vysoce odolný melamin

- lze koupit i samostatně

- rozměry balení 30 x 22,5 x 9 cm

 

 

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+Petit Jour Paris MAISY MOUSE Baby set jídelní set od 0m+