Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Petit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
299 Kč

Zástěra na vaření od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Zástěra  z kolekce  En Voyage s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Zástěra z voskovaného plátna pro děti, které chtějí pomáhat v kuchyni.  Zástěra je v krásném barevném designu s motivem dopravních prostředků. 

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce  En Voyage
  • nastavitelný kolem krku suchým zipem
  • materiál: bavlna potažená PVC
  • snadno se čistí mokrým hadříkem
  • voděodolné
  • bez BPA
  • rozměr: 36 x 46 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris En Voyage PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření