Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání

Petit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

199 Kč

Prostírání od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Elmer prostírání ve tvaru slona a klasiky z kolekce ELMER ELEPHANT s jasnými barvami si zamiluje každé dítko.

Elmer vícebarevný slon je silným zastáncem tolerance. S kolekcí Elmer Elephant objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Elmer Elephant
  • otřít mokrou houbičkou
  • neobsahuje melamin
  • materiál: PVC
  • rozměr: prostírání deska 40 x 30 x 0,1 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

 

Petit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání

Obrázky variant

Petit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání - Prostírání - slon a krajinaPetit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání - Prostírání - sloni

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Elmer Placemat shape - ProstíráníPetit Jour Paris Elmer Placemat shape - ProstíráníPetit Jour Paris Elmer Placemat shape - Prostírání Zobrazit všechny fotografie >