Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
299 Kč

Zástěra na vaření od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Zástěra  z kolekce Dans La Jungle s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Zástěra z voskovaného plátna pro děti, které chtějí pomáhat v kuchyni. Zástěry je v krásném a barevném designu s motivem džungle.

 

Vlastnosti:

  • nastavitelný kolem krku suchým zipem
  • materiál: bavlna potažená PVC
  • voděodolné
  • neobsahuje BPA
  • snadné čištění a manipulace
  • výrobek je zdravotně nezávadný
  • rozměr: 36 x 46 cm 

 

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte!

Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození již výrobek dále nepoužívejte. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vařeníPetit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření Zobrazit všechny fotografie >