Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky)

Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky)

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
299 Kč

Talíř 4 přihrádky od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Talíř se 4 přihrádkami z kolekce Dans La Jungle s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Talíř se 4 přihrádkami, které umožňují oddělit od sebe dětské jídlo. Talíř je ideální na naučení správného stolování a je v krásném barevném designu s motivem džungle a divokých zvířátek.

 

Vlastnosti: 

  • neobsahuje BPA
  • snadné čištění a manipulace
  • výrobek je zdravotně nezávadný
  • materiál: tvrdý plast
  • lze mýt v myčce
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • rozměr: 24 x 21 cm

 

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte!

Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození již výrobek dále nepoužívejte. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky)

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky)Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky)Petit Jour Paris Dans La Jungle 4 compartments serving tray - talíř (4 přihrádky) Zobrazit všechny fotografie >