Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Barbapapa Bottle - Láhev na pití

Petit Jour Paris Barbapapa Bottle - Láhev na pití

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
449 Kč

Láhev na pití od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Láhev na pití  z kolekce Barbapapa s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Láhev je v krásném barevném designu s motivem Barbapapa a jeho rodinka.

Barbapapa a jeho rodinka nezná žádný problém, který nelze vyřešit. Díky několika vhodných tvarových změn a jejich brilantní představivosti, mohou zvládnout i ty nejobtížnější problémy, a to vždy v nejjemnějším způsobem! Jsou vždy ochotni nabídnout své přátelství a služby všem dětem. 

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Barbapapa
  • snadné otevírání
  • uzavíratelná láhev s těsnícím uzávěrem
  • nedávat do myčky a do mikrovlnné trouby
  • neobsahuje melamin
  • materiál: hliník a tvrdý plast
  • obsah: 400 ml
  • rozměr: 6 x 18 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Barbapapa Bottle - Láhev na pití

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Barbapapa Bottle - Láhev na pití

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.