Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsou

Petit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsou

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
249 Kč

Novinka 2014

Bryndáček s kapsou na drobky z kolekce A Table Dans La Jungle s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Bryndáček je v krásném barevném designu s motivem džungle.

 

- neobsahuje BPA

- snadné čištění a manipulace

- výrobek je zdravotně nezávadný

- materiál: bavlněný bryndák potažený PVC

- vodotěsný

- barva: oranžový bryndák

- rozměr: 38 x 25,5 cm

 

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte!

Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození již výrobek dále nepoužívejte. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsou

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsouPetit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsouPetit Jour Paris A Table Dans La Jungle bryndáček s kapsou Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.