Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » O-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní set

O-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní set

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

549 Kč

Přátelské a krásně barevné jídelní soupravy od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Tuto praktickou a nerozbitnou jídelní soupravu si všechny děti zamilují. Sada je ideálním dárkem a usnadní dětem jejich pokusy o samostatné krmení. Celé nádobí je z nerozbitného tvrdého plastu, ideální na naučení správného stolování. Sada je v krásném designu s motivy zvířátek. Jídelní sada obsahuje talíř, misku, hrneček, lžičku a vidličku. Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky. Dodává se v dárkovém balení.

 

Vlastnosti: 

  • vhodné od 0m+
  • jídelní souprava
  • k dispozici 3 varianty
  • všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů
  • materiál: tvrdý plast
  • bez BPA
  • vhodné do myčky a mikrovlnné trouby
  • barva: Green, White, Blue 
  • rozměry:  29,5 x 8,7 x 20,4 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní set

Obrázky variant

O-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní set - Blue

Doplňující obrázky

O-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní setO-OOPS Eat Well! 1st Step - Jídelní set