Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Mii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - Sterilizátor

Mii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - Sterilizátor

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
899 Kč

Díky použití UV světla tento sterilizátor zničí až  99,9% bakterií. Vhodné na cesty pro dudlíčky a savičky. Díky použití UV světla, tento sterilizátor zničí až  99,9% bakterií. Nízká hmotnost - pohodlně přenosný a vhodný na cesty, baterie AAA součástí. 

 

Vlastnosti:

  • Přenosný
  • Hygienický
  • Snadné použití
  • Rychlá sterilizace
  • BPA free

 

Mii spojuje své odborné znalosti v oblasti zdravotnictví, v organických látkách, designu a etiky. Tyto kombinace vedly k vytvoření speciálních výrobků pro maminku a miminka. Jejich výrobky jsou zdravé, inteligentní a bezpečné. Mii neustále zlepšuje své produkty na základě nejnovějších dostupných výzkumů - rizika spojené s environmentálními chemickými látkami. Jejich výrobky jsou bezpečné pro děti a šetrné k životnímu prostředí. Mii nezná žádný kompromis nad kvalitou surovin, které se používají v produktech.

Mii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - Sterilizátor

Doplňující obrázky

Mii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - SterilizátorMii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - SterilizátorMii™ Feeding "UV pacifier & nipple sterilizer Aqua-Teal" - Sterilizátor

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.