Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Mii™ Feeding "Glass Nurser Bottle" - Skleněná kojenecká lahev 118ml

Mii™ Feeding "Glass Nurser Bottle" - Skleněná kojenecká lahev 118ml

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
249 Kč

Skleněné láhve jsou považovány za nejbezpečnější nádoby na mléko. Speciální ventil Flutter Flex ™ Vent v savičkách pomůže snížit výskyt plynatosti, koliky, a refluxu. Vyrobeno z vysoce kvalitního polyamidu (powered by EMS-Grivory tyto TR90), produkt Švýcarska.

MII ™ Forever Nurser láhve jsou testovány BPA a EA (estrogenní aktivitou)
Láhve jsou bezpečné pro dítě a napomáhájí snížit  výskyt koliky a plynatosti prostřednictvím technologie Vent FlutterFlex.
Dobře těsní  a jsou  nerozbitné.
Technologie Flutter flex otvoru umožňuje proudění vzduchu mezi závity kroužku a hrdla a do prostoru,který se nachází v horní části lahve hrdla. 


  • BPA free
  • Žádné škodlivé chemické látky
  • EA free

 

Mii spojuje své odborné znalosti v oblasti zdravotnictví, v organických látkách, designu a etiky. Tyto kombinace vedly k vytvoření speciálních výrobků pro maminku a miminka. Jejich výrobky jsou zdravé, inteligentní a bezpečné. Mii neustále zlepšuje své produkty na základě nejnovějších dostupných výzkumů - rizika spojené s environmentálními chemickými látkami. Jejich výrobky jsou bezpečné pro děti a šetrné k životnímu prostředí. Mii nezná žádný kompromis nad kvalitou surovin, které se používají v produktech.

Mii™ Feeding "Glass Nurser Bottle" - Skleněná kojenecká lahev 118ml

Doplňující obrázky

Mii™ Feeding "Glass Nurser Bottle" - Skleněná kojenecká lahev 118mlMii™ Feeding "Glass Nurser Bottle" - Skleněná kojenecká lahev 118ml

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.