Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Bayby Ohřívač kojeneckých lahví 4v1 BBW 2020

Bayby Ohřívač kojeneckých lahví 4v1 BBW 2020

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
Původně:1 399 Kč
599 Kč

Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 ohřívá mléko i příkrmy, sterilizuje i kojenecké lahve a dokonce umí uvařit na páře

S příchodem miminka do rodiny přibyde v domácnosti také řada přístrojů. Sterilizátor, ohřívač kojeneckých lahví, popř. stravy, parní hrnec a mnoho dalšího. Snadné řešení může představovat Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020, který zvládne hned čtyři věci a stane se tak velkým pomocníkem každé maminky. Umí ohřát jak mléko, tak i dětskou stravu, poradí si se sterilizací lahvičky, saviček, a dalších doplňků, ale také dokáže například uvařit na páře – tedy nejzdravějším způsobem – zeleninu na první příkrmy.

Krmení miminek je činnost, která zabere maminkám spoustu času a často i energie. Připravit první příkrmy, ohřát na správnou teplotu, následně zajistit hygienickou čistotu všech lahviček a dalších doplňků kolem miminka. Díky multifunkčnímu ohřívači BAYBY BBW 2020 nám na všechny tyto kroky bude stačit jen jeden přístroj.

Multifunkční ohřívač dětské stravy BAYBY BBW 2020 je přístroj, který si zamilují všechny maminky. V jednom výrobku budou mít totiž hned několik pomocníků. S ohřívačem se výborně pracuje, má přehledné ikonky, díky kterým se hned zorientujeme a rychle naučíme přístroj správně používat.

Umí ohřát mléko – přímo v lahvičce, kterou potom pohodlně nakrmíme miminko, snadno si poradí také s ohřevem dětské stravy – příkrmy můžeme zahřát buď rovnou ve skleněné lahvičce, nebo využijeme misku, která je součástí balení. V obou případech stačí jen do těla přístroje nalít 110 ml vody a otočit kolečkem na příslušnou ikonku s obrázkem lahvičky, či talířku.

S prvními příkrmy souvisí také další možnost využití ohřívače – a tou je vaření v páře. Jedná se o nejzdravější způsob přípravy stravy, jídla uvařená na páře si uchovávají vitaminy a další důležité živiny pro zdraví. Pro přípravu prvních jídel pro naše nejmenší je pára ten nejlepší způsob. První mrkvičku, brokolici, brambor, či další zeleninu (ale i ovoce) uvaříme velmi jednoduše – stačí nalít do těla přístroje 20 ml vody a pokrájenou zeleninu položit na parní mřížku, přiklopit víkem a zapnout symbol vaření v páře. Světelná kontrolka nám pak svým zhasnutím dá znamení, že je jídlo uvařené.

Další velmi potřebnou funkcí pro každou rodinu s malými dětmi je sterilizace, kterou zajistíme hygienickou čistotu nejen doplňků pro miminko, jako jsou savičky, dudlíky, ale také samotných lahviček. K ní budeme opět potřebovat víko, které je součástí balení a 40 ml vody, kterou vlijeme do těla přístroje. Pak už jen otočit na ikonku se sterilizací a o ostatní už se přístroj postará. Po ukončení procesu zhasne světelná kontrolka.

Tento multifunkční pomocník zkrátka zastane spoustu práce spojené s krmením miminek a stane se tak oblíbenou součástí každé rodiny s malými dětmi.

Všechny části, kromě nerezové topné desky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisphenol A).

BBW 2020 Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví

5 HLAVNÍCH FUNKCÍ:
4 v 1
Ohřívač kojeneckých lahví
Ohřívač stravy
Vaření v páře
Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství

 

Ohřívač kojeneckých lahví
Snadná obsluha při rychlém ohřevu mléka nebo vody.
Ohřívač stravy
Během několika minut ohřívá dětskou stravu a jiné dětské příkrmy.
Vaření v páře
Pro přípravu pokrmu může být použita funkce vaření v páře.
Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství
Sterilizuje kojenecké láhve nebo může také sterilizovat doplňky, jako jsou savičky, víčka a jiné součásti kojenecké láhve.

Bayby Ohřívač kojeneckých lahví 4v1 BBW 2020

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.