Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Bayby Multifunkční sterilizátor BBS 3020

Bayby Multifunkční sterilizátor BBS 3020

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
1 799 Kč

BAYBY BBS 3020 zajistí hygienickou čistotu potřeb pro miminka, i zdravě uvaří

Kvalitní parní sterilizátor je téměř povinnou výbavou každé maminky. Zajistí sterilní čistotu lahviček a doplňků kolem miminka. Pokud ale umí sterilizátor také zdravě uvařit v páře pro celou rodinu, je to multifunkční přístroj, který bude vítaným pomocníkem každé rodiny s malými dětmi. Multifunkční digitální parní sterilizátor BAYBY BBS 3020 takový je. Navíc má velkou kapacitu – zvládne najednou sterilizovat až 6 kojeneckých lahví včetně doplňků. S funkcí rychlé sterilizace zvládne proces během pouhých 10 minut. A když skončí sterilizační program, zvládne tentýž stroj zdravě uvařit třeba mrkvičku na páře.

Přístroje, které nabízejí více funkcí najednou, jsou velmi oblíbené. S jedním pomocníkem se pak zvládne hned několik věcí najednou. Přesně takový je i Multifunkční digitální parní sterilizátor BAYBY BBS 3020.

BAYBY BBS 3020 je multifunkční digitální přístroj, který nabízí hned několik zajímavých funkcí najednou – umí sterilizovat, i vařit. S přehledným displejem se snadno zorientujeme v nabídce programů a naučíme se přístroj rychle ovládat.

Díky velké kapacitě se nám do přístroje vejde až šest lahviček i s doplňky, jako jsou savičky, víčka, atd., a s funkcí rychlé sterilizace bude proces hygienické čistoty hotov již do deseti minut. Přístroj umožňuje také sterilizační cyklus na 6 nebo 12 hodin. Díky této funkci můžete např. zapnout sterilizační program večer, před spaním a ráno máte rovnou k ruce připravené kojenecké potřeby v absolutní hygienické čistotě přímo k použití. S přístrojem se pracuje velmi jednoduše, stačí vyskládat lahvičky dnem vzhůru do držáku lahví, savičky a víčka na držák doplňků a nalít do přístroje 90 ml vody a přiklopit víkem a nastavit požadovaný program. Zvukový i světelný signál nás pak informuje o konci sterilizačního procesu.

Funkce parního ohřevu – na ovládacím panelu přehledně označená jako „steam“, je určena pro vaření pokrmů v páře, což je nejzdravější způsob přípravy pokrmů. Jídla připravená na páře si uchovávají vitamíny a důležité živiny pro zdraví. Jemně párou povařená zelenina a ovoce je ideální pro miminka, která začínají jíst pevnou stravu, ale díky velké kapacitě přístroj můžeme využít i pro uvaření pro celou rodinu.

K vaření v páře využijeme parní mřížku, která je součástí přístroje, na kterou položíme nakrájené kousky brambor, mrkve, brokolice, či další zeleniny (ale i ovoce). Do přístroje dáme vhodné množství vody (záleží na potřebné délce vaření – bližší informace nalezneme v přiloženém návodu) a zapneme tlačítko „steam“. Po ukončení cyklu vaření zhasne světelná signalizace.

Přehledný digitální LCD displej ovládacího panelu nás informuje o probíhajícím procesu a umožňuje snadné ovládání přístroje. Všechny části, kromě nerezové topné desky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisphenol A).

BBS 3020 Multifunkční digitální parní sterilizátor

5 hlavních funkcí:
Velká kapacita - sterilizuje 6 kojeneckých lahví vč. doplňků.
Rychlá sterilizace během 10 min.
Sterilizační cyklus na 6 nebo 12 hodin.
Vaření v páře.
Digitální LCD displej.

Sterilizátor na 6 kojeneckých lahví a doplňků
Umožňuje sterilizovat 6 kojeneckých lahví vč. doplňků ( savičky, víčka atd.) během 10min.
Sterilizační cyklus 6 nebo 12 hodin
Možnost nastavení sterilizačního cyklu na 6 nebo 12 hodin.
Vaření v páře
Funkce parního ohřevu je určena pro vaření pokrmů v páře.
Digitální LCD displej
LCD displej vás informuje o probíhajícím procesu.
Snadné použití.

Bayby Multifunkční sterilizátor BBS 3020

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.