Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Bayby Kojenecká láhev 240ml 6m+ modrá BFB 6106

Bayby Kojenecká láhev 240ml 6m+ modrá BFB 6106

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
85 Kč

Kojenecká láhev BFB 6106 pro samostatné pití

 

Kojenecká láhev BAYBY 6m+ s objemem 240 ml přibližuje pití z lahve přirozenému kojení díky pokrokovému provedení savičky. Jemný a elastický silikon, ze kterého je savička vyrobena, totiž reaguje na rytmus sání miminka a napodobuje mu tak svou měkkostí prso maminky. S touto lahvičkou tak lze snadněji střídat kojení s krmením z láhve. Konstrukce savičky je navržena tak, aby bránila hromadění vzduchu v bříšku dítěte, redukovala koliku a škytavku a zároveň respektovala tvar čelistí dítěte a jejich správný vývoj.

 

Tvar lahvičky s širším dnem a zúžením v jejím středu zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň pohodlné uchopení i pro malé ručičky dítěte. Děťátko si lahvičku snadno přidrží díky úchytům, opatřeným na vnitřní straně výstupky. Vytečení obsahu láhve brání savička těsně přiléhající na šroubovací kroužek i pevně držící víčko lahve. To se otvírá jemným stisknutím, při zavírání pak špička savičky těsně zapadne do kroužku uvnitř víčka. Díky tomu savička v lahvičce dokonale sedí.

Zvolíte-li modrou variantu, na láhvi bude vašemu dítěti radostně tančit tučňák obklopeným rybičkami a vločkami.

 

Přehledná embosovaná, tj. plasticky provedená, stupnice pomáhá dávkovat obsah lahvičky a navíc odolá i intenzivnímu používání. Snadné plnění i bezproblémové čištění umožňuje širší hrdlo lahve. Pravidelnou sterilizaci doplňte mechanickým čištěním pomocí kartáčku na kojenecké lahve.

 

Lahvička je vyrobena z vysoce kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů, především z polypropylenu (PP), který zajišťuje velmi jednoduchou údržbu. Žádná součást kojenecké lahve BAYBY neobsahuje Bisphenol-A (BPA) ani jiné toxické látky.

Bayby Kojenecká láhev 240ml 6m+ modrá BFB 6106

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.