Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Top "Washbasin" - Umyvadlo

Rotho® Top "Washbasin" - Umyvadlo

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

199 Kč

Umyvadlo Top

Umyvadlo je rozděleno na dvě části: jedna strana pro mýdlovou vodu a druhá pro čistou vodu. Pro běžné domácí používání. Velmi dobře se v něm umývá. Díky plastovému provedení je takřka nezničitelné.

 

  • k dispozici několik barevných variant
  • prakticky rozdělená na dvě části a ergonomicky tvarovaná
  • s odkladnou plochou na mýdlo
  • ze stabilního polypropylenu
  • materiál: plast
  • rozměry: cca 29 x 22 x 9 cm

 

Lze kombinovat s kolekcí TOP. Ve stejném designu si můžete koupit vaničku, nočník, sedátko na záchod, stupátko a koš na pleny.

 

Tato "Top" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Top "Washbasin" - Umyvadlo

Obrázky variant

Rotho® Top "Washbasin" - Umyvadlo - 03. Raspberry Pearl - Tmavě růžová

Doplňující obrázky

Rotho® Top "Washbasin" - Umyvadlo

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.