Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničky

Rotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničky

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

499 Kč

Lehátko do vaniček ROTHO TOP, Bella Bambina, Bio

Díky němu bude koupání zábavou. Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s lehátkem do vaničky od značky ROTHO®. Lehátko zajistí Vašemu dítěti více bezpečnosti a komfortu ve vaničce. Díky tvaru uzpůsobenému tvaru těla leží miminko bezpečně ve vaničkách i vanách. Rodiče mají obě ruce volné pro mytí dítěte a hraní si s ním a odlehčují vlastním zádům, zatímco se dítě s radostí cáká.

 

  • k dispozici několik variant
  • lehátko do dětských vaniček
  • ergonomicky tvarované
  • přísavky na spodku lehátka
  • velmi kvalitní umělá hmota umožňuje dlouhou životnost
  • nosnost až 9 kg
  • vhodné od narození do 8 měsíců
  • vhodné pro dětské vaničky i vany pro dospělé
  • materiál: plast
  • rozměry: cca 54 x 32 x 11 cm

 

Lze kombinovat s kolekcí TOP, Bella Bambina. Ve stejném designu si můžete koupit vaničku, nočník, sedátko na záchod, stupátko a koš na pleny.

 

Tato "Top" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

 

UPOZORNĚNÍ:!!!

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry!  Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (+- 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm! Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!  

Rotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničky

Obrázky variant

Rotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničky - Vanille Perl - Vanilka

Doplňující obrázky

Rotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničkyRotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničkyRotho® Top "Bath tub seat" - Lehátko do vaničky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.