Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání

Rotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 499 Kč

Style vanička

Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s vaničkou od značky ROTHO®. Ergonomický design s pohodlnou velikostí nabídne rodičům větší svobodu v pohybu paží a pohodlí při koupání. Vanička nabízí perfektní ergonomii a bezpečnost pro Vaše dítě. 

 

  • unikátní design, inovace a pohodlí
  • vhodné od narození
  • k dispozici několik variant vaniček
  • Anti-Slip ve spodku vaničky
  • perfektní ergonomie a bezpečnost
  • materiál: plast
  • rozměry: 79 x 49,2 x 27,3 cm
  • hmotnost: 1,3 kg

 

Pro větší bezpečnost doporučujeme dokoupit vložku do vaničky, stojan na vaničku a vypouštěcí hadici. V nabídce je jen vanička. 

Lze kombinovat s kolekcí Style. Ve stejném designu si můžete koupit nočník, sedátko na záchod, koš na pleny a stupátko.

 

Tato "Styl" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

UPOZORNĚNÍ:!!!

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry!  Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (+- 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm! Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!  

Rotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání

Obrázky variant

Rotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání - 2. Little PrincessRotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání - 3. Vintage WhiteRotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání - 4. Lion King

Doplňující obrázky

Rotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupáníRotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupáníRotho® Style "Bath tub" - Vanička na koupání Zobrazit všechny fotografie >