Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu

Rotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce

Varianta:

899 Kč

Kiddy Wash umyvadlo pro malé děti na vanu

S Kiddy Wash je mytí velká zábava. Umyvadlo na vanu je pro malé děti, které začínají trénovat denní hygienu. K tomu potřebují perfektní výbavu, aby vše měly po ruce. Kiddy Wash se dá připevnit na vanu, jejíž hrana je maximálně 8 cm silná. Umyvadlo obsahuje věšák na ručník, háček na žínku, zásobník na mýdlo, zásobník na hřeben, skleničku na čištění zoubků a nastavitelné, nerozbitné zrcadlo. 

 

- vhodné od 12m+

- k dispozici 3 barevné varianty

- ideální na naučení správné hygieny

- optimální výška pro malé děti

- umyvadlo se závěsným systémem pro vany s hranami až 8 cm

- držák na ručník, žínku, skleničku na čištění zoubků, zásobník na mýdlo a hřeben

- součástí balení je jen zrcátko a kelímek

- materiál: netříštivý polypropylen

- rozměry: cca 39 x 38 x 11 cm

 

Aquamarine perl - Světle modré umyvadlo, zelené zrcátko, oranžový kelímek

Cassis perl - Fialové umyvadlo, růžové zrcadlo, krémově bílý kelímek

Perl blue - Tmavě modré umyvadlo, tyrkysově modré zrcátko a kelímek

 

 

Rotho® babydesign ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu

Obrázky variant

Rotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu - Aquamarine perlRotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu - Cassis PearlRotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu - Perl blue

Doplňující obrázky

Rotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanuRotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanuRotho® Kiddy Wash "Washbasin" - Umyvadlo na vanu Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.