Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Bio vanička

Rotho® Bio vanička

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
1 899 Kč

Bio vanička 100% biologicky rozložitelná

Tvarově hezká vanička nabídne pohodlnou velikost a pohodlí při koupání. Vanička nabízí perfektní ergonomii a bezpečnost pro Vaše dítě. 

 

- komfortní design a velikost

- Bio vanička

- vhodné od narození

- materiál: přírodní suroviny

- rozměry: 

 

 

Světově první Bio řada v oblasti dětské péče je vyrobena převážně z přirozených surovin. Z toho je největší část ze znovu narůstajících surovin. Nově vyvinutá látka tím pádem chrání zdroje a navíc je 100% biologicky odbouratelná.

Nová umělá hmota BIO je tvořena z přes 50% přírodních surovin. Z toho je 30% z přirozených, znovu narostoucích součástí. Jedná se zde o kukuřičný škrob. Zbylých 20% se skládá z různých minerálů. Přes 50 % BIO umělé hmoty podle toho není založeno na ropě.

Přes 50% obsažených přirozených surovin biologicky je odbouratelných. Zbývající díl biologické umělé hmoty je vyroben z materiálu, který je založen na fosiliích. Také on je beze zbytku odbouratelný v zemi stejně jako přirozené suroviny. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Bio vanička

Doplňující obrázky

Rotho® Bio vaničkaRotho® Bio vaničkaRotho® Bio vanička

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.