Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody

Rotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

220 Kč

Teploměr do vody z kolekce Style

Teploměr do vody je praktickou pomůckou pro matky. K výrobě byly použité zcela nezávadné materiály a barvy odpovídajících mezinárodním normám a předpisům. Vyrobeno z vysoce odolné umělé hmoty.

Stupnice klasická rtuťová je uložena níže a tím chráněna proti poškození. Teplotní rozsahy kalt – studený, warm - teplý. Pozor na horkou vodu, nelze vyvářet.

Před koupáním Vašeho miminka dbejte na následující upozornění.
Teplota vody by měla být 36°C. Vždy promíchejte vodu pro rovnoměrné rozložení teploty vody. Ponořte teploměr do vody a přibližně po 2 minutách zkontrolujte hodnotu teploty vody. Neodborné zacházení může vést k poškození teploměru a následným odchylkám při měření. Špatně změřená voda škodí Vašemu dítěti. Používejte proto teploměry.

 

  • vhodné od narození
  • teploměr do vody
  • k dispozici 3 barevné varianty a motivů
  • materiál: z vysoce odolného kvalitního plastu

 

Ve stejném designu lze koupit i "Style" kartáč a hřebínek na vlásky.

 

Tato kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

 

Rotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody

Obrázky variant

Rotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody - 1. Lion KingRotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody - 3. Oops - OwlRotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody - 4. Winnie the Pooh (Medvídek Pú)
Zobrazit všechny varianty >


Doplňující obrázky

Rotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vodyRotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vodyRotho® Accessories Style "Bath Thermomether - Teploměr do vody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.