Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učení

Rotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učení

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
199 Kč

Sada zubních kartáčků - pro dásně a první zoubky

Sada zubních kartáčků pomáhá dítěti již od útlého věku, jak pečovat o své zoubky. Sada se skládá ze dvou kartáčků: kartáček na masáž dásní a učící kartáček na první zoubky. 

První kartáček je vhodný od 6m+ a pomáhá masírovat dáseň u dítěte, které ještě nemá zoubky. Jemná měkká guma masíruje dáseň dítěti, podporuje kousací proces a pomáhá mu postupně navyknout na zubní péči. Ochranný kroužek zajišťuje, že kartáček nedosáhne hluboko do ústní dutiny.

 

Druhý kartáček je vhodný od 12m+ a již pomáhá čistit první zoubky. Jemné gumové štětiny u kartáčku pomáhají jemně ošetřovat a čistit první zoubky a mezizubní prostory. 

 

Upozornění: Před prvním a každým dalším použitím umyjte v teplé vodě a přelijte vařící vodou. V žádném případě se kartáček nesmí vyvařovat. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učení

Doplňující obrázky

Rotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učeníRotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učeníRotho® Accessories "Dental Care Learning Set" - Sada kartáčků na učení