Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vlásky

Rotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vlásky

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

249 Kč

Dětské hřebínky a kartáče

Dětský kartáč s měkkými přírodními štětinami je ideální pro jemné dětské vlasy. Extra měkké štětiny kartáče a zaoblené špičky hřebenu jsou speciálně přizpůsobeny pro citlivou pokožku hlavy kojenců a malých dětí. Plastový  hřeben se používá, jakmile dítěti dorostou vlásky. Je to nádherný malý dárek pro novorozené miminko. Před prvním použitím vyčistěte hřeben a kartáč s jemným mýdlem a tekoucí vodou. 

 

  • vhodné od narození
  • hřebínky a kartáče
  • k dispozici několik barevných variant
  • kartáč se zakulacenými konci
  • kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
  • rozměry: cca 14 cm

 

Ve stejném designu lze koupit i teploměr do vody.

 

Tato kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

 

Rotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vlásky

Obrázky variant

Rotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vlásky - Ligth Rosé Perl - Růžová

Doplňující obrázky

Rotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vláskyRotho® Accessories "Comb&Brush" - Hřebínek s kartáčem na vlásky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.