Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » O-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny

O-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostna dotaz

Varianta:

349 Kč

Přátelské a krásně barevné samolepky do koupelny od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Měkké pěnové samolepky do vody s motivy lesa nebo města. Samolepky jsou jednou z nejoblíbenějších hraček do vody. Motivují děti ke hře a podněcují jejich fantazii, samolepky jsou příjemně měkké, barevné a snadno uchopitelné, vyrobené z pěnového materiálu.

Samolepky s motivy lesa a města stačí navlhčit a přilepit třeba na obklady v koupelně, vanu nebo okraj bazénu. Hrát si děti mohou jak ve vodě, tak i na suchu.

Samolepky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů vhodných pro nejmenší děti, splňují všechny potřebné atesty a evropské normy.

 

Vlastnosti:

 • vhodné od 3m+
 • samolepka do koupelny
 • k dispozici 2 varianty
 • bezpečná hračka do vody
 • barevné a měkké
 • veselé motivy
 • 21 kusů, které podporují interakci a kreativitu
 • jednoduchá hračka rozvíjející fantazii a smysl pro hru
 • nezávadný materiál a barvy
 • rozměry:  cca Ø 14 x 18 cm
 • barva: Forest, City
 • balení: plastový kbelík s rukojetí

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.
O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.
Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.
Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.
Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?
Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti.
Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny

Obrázky variant

O-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny - CityO-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny - Forest

Doplňující obrázky

O-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelnyO-OOPS Bathtime Story! - Pěnové samolepky do koupelny

Soubory ke stažení

Atest 1
Atest 2
Atest 3