Homepage » DENNÍ PÉČE » kosmetika » Mommy Care® Masážní olej na hráz 100 ml

Mommy Care® Masážní olej na hráz 100 ml

Kolekcekosmetika / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
249 Kč

Kosmetika na přírodní bázi od známé značky Mommy Care® z Izraele

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Výzkumy ukazují, že s použitím perineálních masážních technik za posledních týdnů před narozením může významně snížit riziko natržení hráze během porodu. Mandlový olej je ideální mazivo pro perineální masáže, protože se okamžitě nevstřebá do kůže. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po sprchování, kdy je tkáň uvolněná. Olej pokožku dostatečně zvláční a zajistí její pružnost a odolnost vůči poranění. Důsledná příprava zvyšuje šanci na přirozený porod bez nutnosti nástřihu hráze.

Flexible masážní olej na hráz je vyroben ze 100% čistého a ekologicky sladkého mandlového oleje, který Vám poskytne perfektní přípravu. Neobsahuje žádné přísady ani konzervační látky a má přirozeně jemnou a lehkou vůni pro těhotné ženy. 

 

Návod k použití: Při masáži hráze je důležité, abychom perineum, tedy oblast mezi konečníkem a poševním vchodem, masírovali nejen zevně, nýbrž i zevnitř. Masáže tedy provádíme i v oblasti vchodu poševního – to je oblast, která je při porodu nejvíc zatěžována. Žena při masáži zavede svůj palec asi 2 cm do pochvy a tuto oblast jemně roztahuje směrem ke konečníku. Současně prsty masíruje oblast hráze zevně.

 

Mommy Care® se zaměřuje na těhotné ženy, děti a batolata. Jejich výrobky jsou vyráběny z přírodních a ekologických surovin a nabízí jemnou a vyživující péči. Těhotenství je velmi zvláštní čas v životě ženy, ale je to také doba, kdy hormonální změny mohou vést k různým změnám, jak emocionálním tak fyzickým. Kůže je největší orgán, který je dennodenně vystaven vnějším vlivům, které ji oslabují. Kůže v těhotenství je také ovlivněna a vyskytují se společné problémy, jako je suchá pokožka, svědění, zarudnutí a tvorba strií.Těhotné ženy by měly věnovat větší pozornosti přípravkům, které používají a jestli jsou bezpečné i pro nenarozené děti.

V Mommy Care® je prvořadým úkolem „Bezpečná a zdravá kůže a bezpečnost Vašeho dítěte“, a proto jsou naše výrobky bez jakýchkoliv pochybných přísad, jako jsou parabeny, suroviny na bázi ropy, ftaláty, SLS, nebo jiné nebezpečné složky. Mommy Care®  vytvořil celou řadu produktů na přírodní bázi, které pomáhají v tomto nádherném období ženy. Pouze zdravá pleť může plnit svoji funkci odolávat neustálým stresům. A proto je péče o pokožku více než kosmetika. Pouze zdravá pleť je krásná!

Tým v Mommy Care® vytvořil přírodní produkty pro použití v průběhu těhotenství (krém na strie a masážní olej na hráz) a po porodu (zpevňující mléko a lanolin kojení mast) pro jemnou péči pro Vaši pokožku.

Mommy Care® Masážní olej na hráz 100 ml

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.