Homepage » DENNÍ PÉČE » kosmetika » Mommy Care® Baby "Baby Massage Oil" - Dětský masážní olejíček 100 ml

Mommy Care® Baby "Baby Massage Oil" - Dětský masážní olejíček 100 ml

Kolekcekosmetika / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
Původně:199 Kč
159 Kč

Dětská kosmetika na přírodní bázi od známé značky Mommy Care® z Izraele

Dětský masážní olej je vyroben ze směsi organických olejů, včetně sladkých mandlí, heřmánku, měsíčku a levandule. Zklidňující masážní olej, který chrání, zklidňuje a hydratuje jemnou dětskou pokožku. Olej je vhodný pro použití v každém věku, je vhodný pro masáže a nebo přidání do vodní lázně a to i v případech extrémní suché kůže. Olejíček je ideální pro jemnou a citlivou pokožku Vašeho dítěte.

Mandlový olej pomáhá chránit pokožku, zatímco měsíček a heřmánek vyživuje a léčí. Levandulový olej zklidňuje a uvolňuje. Dětský masážní olejíček má mnoho výhod jak pro Vás a Vaše dítě. Masáž slouží k navázání neverbální komunikace, zklidnění dítěte, relaxaci a výrazně prohlubují vazbu mezi matkou a dítětem. Děti, mající možnost láskyplného dotyku s maminkou, lépe prospívají, rychleji se uzdravují a dochází u nich k zlepšení spánkového rytmu.

 

Vlastnosti:

  • vhodné od narození
  • masážní olejíček
  • pro každodenní používání
  • bez parabenu
  • bez minerálních olejů
  • bez petrochemie
  • složení: jen přírodní složky (Sunflower, Almond, Lavender, Chamomile, Calendula)
  • velikost: 100 ml 

 

Návod k použití: Nalijte malé množství do dlaně, jemně třete obě ruce a masírujte dětskou pokožku pomalým krouživým pohybem.

 

Složení: Olej ze sladkých mandlí (Prunus amygdalus dulcis), organický slunečnicový olej (Helianthus annus), olej z pšeničných klíčků, olej z levandule (Lavandula angustifolia), olej z květu heřmánku (Anthemis nobilis), organický olej z pelargónií maculatum, extrakt z organického měsíčku.

Mommy Care® se zaměřuje na těhotné ženy, děti a batolata. Jejich výrobky jsou vyráběny z přírodních a ekologických surovin a nabízí jemnou a vyživující péči pro Vaše dítě. Kůže u miminek a batolat je mnohem tenčí a citlivější než u dospělých. Zejména velmi citlivou pokožku mají novorozenci. Dětská kůže je náchylná k podráždění a k infekcím, a proto by měla být věnována větší pozornost přípravkům, které pro miminko používáte. Kůže je největší orgán, který je dennodenně vystaven vnějším vlivům, které ji oslabují.

Mommy Care®  vytvořil celou řadu produktů na přírodní bázi, které pomáhají snižovat dermatologické potíže, jako je atopický ekzém nebo alergické reakce. Jejich výrobky jsou již od narození a velmi šetrné k dětské pokožce, které obsahují pouze přírodní vůně a přísady nacházející se v přírodě. Pouze zdravá pleť může plnit svoji funkci odolávat neustálým stresům. A proto je péče o pokožku více než kosmetika. Pouze zdravá pleť je krásná! Jejich sortiment zahrnuje výrobky pro čištění, ochranu, hydrataci, dezinfikují a zklidňují. Vyrobeno z botanických a certifikovaných organických složek.

Řada obsahuje více než 35 botanických a certifikovaných organických složek, včetně aloe vera, avokáda, měsíčku, heřmánku, pelargónie, levandule, olivový olej, rozmarýn, bambucké máslo, sladkých mandlí a obilných klíčků.

Kromě těchto produktů Mommy Care obsahují pouze vonné látky a přísady nalezené v přírodě. "Bezpečnost kůže je klíčový význam, a proto jsou naše výrobky bez jakýchkoliv pochybných přísad, jako jsou parabeny, suroviny na bázi ropy, ftaláty, SLS, nebo jiné nebezpečné složky.

Mommy Care® Baby "Baby Massage Oil" - Dětský masážní olejíček 100 ml

Soubory ke stažení

Certifikát